facebook
Workoplecaki

Workoplecaki materiałowe zero waste

Sortuj produkty
sortuj wg :

Workoplecaki zerowaste to ten dział naszego sklepu, do którego będziemy już zawsze mieli największy sentyment. To od nich zaczęło się szycie na poważnie! Pierwszy workoplecak był bardzo prostym projektem - był to zwyczajny, szary worek z wygodnymi, mocnymi sznurkami i porządnym dnem, ale jeszcze wtedy nie mieliśmy tyle śmiałości, aby tworzyć workoplecaki z kieszeniami zamykanymi na suwak albo worki z tkanin od tapicerów, z podszewkami z pięknych zasłon.

Od pierwszych projektów ozdabiamy worki, dodając coś od siebie - może być to linoryt, może sekretna kieszeń, a może podszewka w środku kieszeni zrobiona ze skrawka najpiękniejszej na świecie tkaniny. Każdy workoplecak z naszej pracowni jest zaprojektowany przez Borsuka i uszyty przez Borsuka. Chyba nie każda szwalnia może się tym pochwalić ;)

1 2

Niepowtarzalne workoplecaki tworzone z resztek tkanin w myśl zasady zero waste

Workoplecaki to produkty, które łączą ze sobą cechy plecaka oraz worka. Pasują niemal do wszystkich stylizacji – od codziennych i casualowych, do tych bardziej eleganckich. Sięgają po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni! Z powodzeniem można je nosić przez cały rok, przechowując w nich najpotrzebniejsze akcesoria.

Plecaki worki zero waste są alternatywą dla tradycyjnych produktów dostępnych w sklepach sieciowych. Uzupełnią Twoją codzienną stylizację, chroniąc przy tym naszą planetę i środowisko naturalne - dzięki wykorzystaniu dostępnych resztek i ścinków materiałów.

Zmiana na lepsze wcale nie jest trudna – wymaga tylko chęci! Porzuć akcesoria produkcji masowej na rzecz ekofilozofii. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie – od stylowych i kolorowych plecaków worków, poprzez unikalne kosmetyczki zero waste, aż do poręcznych toreb na zakupy.

 

Jakie są nasze workoplecaki?

Nasze workoplecaki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Każdy produkt powstaje w jednym egzemplarzu, dlatego zyskujesz gwarancję oryginalności i indywidualności. Z ich pomocą z pewnością wyróżnisz się z tłumu i zwrócisz na siebie uwagę!

Są produkowane ze ścinków tkanin, które zawsze dobieramy starannie – tak, aby tworzyły unikalne kompozycje. Wyposażone są w grube i trwałe, ale jednocześnie wyjątkowo miękkie bawełniane sznurki, które nie wpijają się w ramiona. W środku znajdziesz dużo kieszeni, praktyczną wysuwaną podszewkę oraz tęczową smyczkę do kluczy wyprodukowaną ze zrecyklowanych butelek PET.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl